Együtt jobb, mint egyedül. Kutyáddal csoportos formában tanulhattok, fejlődhettek.

Kutyus érkezett a családba, és már ez elejétől szeretnéd jól szeretni, jól nevelni? Szeretnél mindent megadni neki, amire csak szüksége lehet? Szeretnéd megtanulni, hogyan taníthatod? Felugrál, kiszalad a kapun? Nem tudod elengedni, mert nem jön vissza? Mindent feleszik séta közben?

Kutyusoddal bármilyen korban elkezdhetitek a tanulást. A tanfolyam kiscsoportos foglalkozás keretében zajlik (max 5 kutya).

A tanfolyam 8 alkalmas, heti 1*1,5 óra. Az alkalmak között minimum 3 alkalommal érdemes a tanultakat gyakorolni a kutyussal. Természetesen nem erőltetve, és figyelni a kutya tanulási ütemére.

Helyszín: Az első 4 alkalom biztonságos, kisebb ingerkörnyezetben zajlik, a következő 4 alkalom külső biztonságos helyszíneken (Bag, Gödöllő, Veresegyház, Aszód).

Kinek ajánlom:
  • akinek az időbeosztása engedi, hogy hetente fix időpontban találkozzunk
  • nincsenek különösebb viselkedési problémák a kutyával
  • a kutya szociális annyira, hogy képes figyelni, és tanulni más kutyák társaságában is
  • a gazdi és a kutya biztonságosan el tud jutni a tanfolyam helyszínére

Amiket tanulni fogunk:
  • ül-marad
  • fekszik-marad
  • minden körülmények között sikeres behívás
  • tárgy / élelem / kapu kontroll
  • autóban várakozás, csak engedélyre kiszállás
  • laza pórázas séta
  • szemkontaktus (így megtanul a kutyus minden helyzetben „kérdezni” tőlünk)
  • aktivitások alapjai (pl.: puller, agility, frizbi, labda)

Szükséges felszerelés:
  • 1,5 - 2 méteres normál póráz (a flexi nem lesz kényelmes a tanfolyam során)
  • nyakörv (amit jelenleg is használtok)
  • egy nagyobb méretű törölköző
  • itató tál
  • jutalomfalat tartó (ajándékba adom)
  • klikker (ajándékba adom)
  • síp (ajándékba adom)

A tanfolyamon való részvételhez a kutyusnak rendelkeznie kell érvényes oltásokkal, és féreghajtással.
Kérlek, az első alkalomra hozd magaddal a kutyus oltási könyvét!

A tanfolyam díja 80 000 Ft
Fizethető két részletben, az első részlet a tanfolyam kezdetén, második a 4. alkalomkor.
Egyben a tanfolyam kezdetén fizetve: 70 000 Ft